VVD-raadslid Vivianne van Yperen verlaat na 5 jaar de gemeenteraad

Op 15 mei 2023 vertrekt VVD-raadslid Vivianne van Yperen als raadslid uit de Zoetermeerse Gemeenteraad. Zij kan het raadswerk niet meer combineren met haar werk en jonge gezin. ‘Er zitten helaas maar 7 dagen in een week en maar 24 uur in een dag’. Van Yperen kreeg de kans op een leidinggevende functie binnen het bedrijf waar zij werkzaam is. ‘Deze kans wilde ik niet aan mijn neus voorbij laten gaan, maar houdt wel in dat ik mijn zetel in de gemeenteraad moet opgeven’. Vivianne van Yperen kwam ruim vijf jaar geleden als 26-jarige in de gemeenteraad en tijdens de verkiezingen in 2022 is zij herkozen. Fractievoorzitter Lisette Meijer betreurt het vertrek van Vivianne van Yperen: ‘Vivianne heeft zich onder andere als lid van het Actiecomité Raden in Verzet hard gemaakt voor een betere financiële verhouding tussen gemeenten en het Rijk. Met het vertrek van Vivianne verliezen we een zeer goed en toegewijd raadslid’. Een definitief afscheid van de politiek is dit wat van Yperen betreft zeker niet. Zij blijft een actief lid van de Zoetermeerse VVD. Thera Hoekstra neemt de plek van Vivianne in. Zij wordt na het afscheid van van Yperen op 15 mei 2023 geïnstalleerd als raadslid. Hoekstra is geen onbekende in de Zoetermeerse politiek. In de periode 2018-2022 was zij al raadslid.

Total
0
Shares
Related Posts