Zoetermeerse tunnelbak van ‘kunstwerk’ naar kunstwerk

De Zoetermeerse tunnelbak aan de Europaweg is -als die open is- vooral een handige route voor als je het Zoetermeerse stadscentrum snel wil passeren. Op dit moment heeft de tunnelbak een vooral grijs en grauwe uitstraling. Een doorn in het oog van VVD-raadslid Berend Aptroot: ‘Maak van het bouwkundige ‘kunstwerk’ een echt kunstwerk dat voor onze inwoners een nieuwe plek in onze stad geeft om trots op te zijn. De tunnelbak aan de Europaweg in Zoetermeer is momenteel deels gesloten is voor onderhoudswerkzaamheden. De werkzaamheden aan de wand van de tunnelbak kunnen nu makkelijk worden uitgevoerd omdat deze toch deels dicht is’.

In de motie van de Zoetermeerse VVD die samen met de PDvZ, D66, Zoetermeer Vooruit, PvdA en GroenLinks tijdens het voorjaarsdebat werd ingediend vraagt het college van burgeemster en wethouders actie te ondernemen voor een spoedige verfraaiing van de tunnelbak tijdens de huidige of bij een volgende afsluiting. Hierbij dient eventueel advies te worden gevraagd aan Zoetermeerse kunstenaars over de kleurstelling. Uiteraard dient er aandacht te zijn voor de verkeers- en veiligheidsnormen bij de verfraaiing.

Total
0
Shares
Related Posts