Politiek café met Bente en Berend

De Zoetermeerse VVD nodigt iedereen uit voor een politiek café waarbij de aanwezigen de onderwerpen bepalen. Op dinsdag 14 november staan vicefractievoorzitter van de Tweede Kamerfractie en nummer 3 van de kandidatenlijst Bente Becker en Zoetermeerder en nummer 58 van de kandidatenlijst Berend Aptroot klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Wil je weten wat we voor je willen doen? Wil je je zorgen delen? Heb je vragen?

Het gaat over het algemeen best goed met Nederland. Toch kunnen wij ons voorstellen dat u vragen en zorgen heeft. Kan ik wel blijven doen wat ik nu doe? Ga ik er straks op vooruit? Kan Nederland het nog wel aan? Wat gaan jullie doen voor mij? Kan mijn kind straks een woning krijgen?

Met al deze en andere vragen kunt u terecht bij Bente Becker en Berend Aptroot. Zij staan op vrijdag 14 november om 20.00h in The Old Pal om te vertellen waar ze voor staan en om al jullie vragen te beantwoorden. Onder het genot van een drankje nemen zij alle tijd voor u om alle vragen te beantwoorden.

Kijk in het evenement voor meer informatie.

Total
0
Shares
Related Posts